Prestiżowe biuro w krakowskiej kamienicy

Prestiżowe biuro w krakowskiej kamienicy

Powodzenie nowej firmy zależy nie tylko od talentów jej kadry oraz posiadanego kapitału początkowego, ale również od lokalizacji pierwszego biura. Spółki oferujące luksusowe dobra lubią zajmować nieruchomości komercyjne w Krakowie, gdyż od razu podnoszą one wartość przedsięwzięcia.

Dostępne nieruchomości

Marzeniem niejednego przedsiębiorcy jest lokal w pięknej, krakowskiej kamienicy. W stolicy Małopolski na szczęście istnieje wiele budynków spełniających te oczekiwania. Naturalnie najostrzejszy bój toczony jest o nieruchomości komercyjne zlokalizowane w okolicach Rynku Głównego lub na najpopularniejszych ulicach handlowych. Podaż jest dosyć zróżnicowania, tzn. wynajmowane są zarówno mikroskopijne pomieszczenia o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, jak i całe, kilkupiętrowe kamienice. Przed złożeniem podpisu na umowie należy naocznie przekonać się o stanie technicznym budynku. Nieruchomości mogą być w naprawdę różnym stanie – od świeżo wyremontowanych po dosyć zaniedbane budynki.

Walory lokalizacji

Prestiżowe miejsce na biuro ma istotne zalety. Nieruchomości komercyjne w Krakowie kojarzone są z długą tradycją, tym samym mogą dodać wiarygodności biznesowym nowicjuszom. Niemałe znaczenie ma ilość ludzi, który odwiedzają centralną część miasta. W przypadku Krakowa są to iście rekordowe liczby. Klienci przy okazji wyjazdów turystycznych mogą przypadkowo zetknąć się z nową marką i zostać jej następnymi klientami. Przedstawicielstwo w popularnej lokalizacji może jednocześnie stać się świetną reklamą firmy. Zaletą prowadzenia biznesu w Krakowie jest również dostępność różnorodnych metod transportu. Miasto oferuje międzynarodowe lotnisko oraz szybkie połączenia kolejowe, co sprzyja migracji biznesu.

Post Comment